خدمات تخصصی بسته بندی وسایل منزل و محل کار همراه تجهیزات پیشرفته

  1. بسته بندی وسایل
بسته بندی وسایل

ارائه خدمات بسته بندی وسایل منزل و لوازم اداری به صورت تخصصی همراه با تجهیزات و وسایل پیشرفته و کارتن های محکم در تمامی نقاط تهران همراه با ضمانت و قیمت مناسب با باربری شتاب بار

وقتی قرار است محل زندگی خود را تغییر دهید و اسباب کشی کنید یا وقتی که میخواهید محل کار خود را تغییر دهید ، اولین نکته ای که ذهنتان را درگیر میکند ، این است که چه کار کنیم که وسایل هیچ ضربه و صدمه ای نبینند.

حالا برای اینکه هیچ اتفاقی برای هیچ یک از وسایل نیافتد باید تمامی وسایل ریز و درشت را به صورت درست و اصولی همراه با تجهیزات بسته بندی کنید.

برای این کار هم نکاتی باید رعایت شود که در ادامه به ذکر آنها پرداخته ایم...

 

بسته بندی وسایل منزل

بسته بندی اثاثیه منزل یکی از اولین و مهم ترین و همینطور حساس ترین مراحل اسباب کشی و جابجایی است که هم خود افراد و خانواده میتوانند این کار را انجام دهند و هم میتوان از یک شرکت باربری معتبر که این خدمات را ارائه میدهد درخواست کرد.

این کار ، امریست که نیاز به تخصص و مهارت کافی دارد و همچنین برای این کار باید از تجهیزات و کارتن های مخصوص استفاده کرد.

این کار را باید به گونه ای انجام داد که اگر خودرو باربری در چاله و یا دست انداز افتاد ، هیچ اتفاقی برای وسایل نیافتد و هیچ ضربه و صدمه ای به آنها وارد نشود مخصوصا لوازم و وسایل شکستنی که خیلی خساس هستند.

این خدمات را برای وسایل کوچک و بزرگ منزلتان را به کادر متخصص شرکت باربری شتاب بار بسپارید.

ما دارای کادری متخصص در این زمینه لوازم هستیم که دارای مهارت کافی و چندین سال تجربه هستند و میتوانند بهترین خدمات را به شما ارائه دهند.

 

بسته بندی جهیزیه عروس

امروزه با توجه به گرانی مسکن ، همه تازه عروس و داماد ها نمیتوانند خانه بخرند و مجبورند اجاره نشینی زندگی را شروع کنند و به همین علت حداقل سالی یکبار مجبور به اسباب کشی و نقل مکان میشوند.

به همین علت بسته بندی جهیزیه و وسایل تازه و نو بسیار برایشان مهم است و به دنبال بهترینه این خدمات هستند.

 

بسته بندی سرویس چوبی منزل

همانطور که میدانید امروزه بیشتر اسباب و اثاثیه منزل از چوب ساخته میشوند و بسیار حساس هستند.

پس اگر قصد جابجایی و اسباب کشی دارید ، پیشنهاد میکنیم وسایل چوبی منزل یا محل کارتان را بسته بندی کنید تا صدمه و آسیبی نبینند.

 

بسته بندی یخچال ساید بای ساید

هر مدل یخچال مخصوصا یخچال ساید بای ساید امروزه به دلایل گرانی وسایل منزل ، به گرانترین و ارزشمند ترین وسایل تبدیل شده اند و هیچکس نمیخواهد که در حین اسباب کشی صدمه ای به آنها وارد شود زیرا خرید دوباره و یا حتی تعمیر آنها خسارات مالی زیادی به بار میاورد.

پس بهترین راه هنگام انتقال وسایل سنگین مثل یخچال ساید ، بسته بندی اصولی با تجهیزات مجهز یخچال ساید است که باید توسط افراد با تجربه و حرفه ای انجام شود تا هنگام انتقال صدمه و آسیبی نبیند.

بعد از اینکه یخچال را به صورت حرفه ای بسته بندی کردید ، بعد از آن میتوانید از خدمات حمل یخچال ساید بای ساید باربری شتاب بار هم استفاده کنید.

 

بسته بندی مبلمان

بسته بندی مبلمان

این کار به دلیل اینکه مبل ها شکل های متنوعی دارند معمولا به سختی انجام میشود و اصطلاحا بد بار نامیده میشوند.

مبل ها دارای چوب و رویه های پارچه ای حساسی هستند و به همین علت بسته بندی آنها باید کاملا اصولی و با دقت انجام شود و همچنین این کار باید با تجهیزات پیشرفته و مناسب انجام شود که شتاب بار این خدمات را به بهترین شکل انجام میدهد.

 

بسته بندی فرش

شاید فکر کنید بسته بندی فرش کاری ساده است و فقط با لول کردم و بستن فرش ، کار تمام میشود.

اما لازم است بدانید که اگر بخواهید هیچ صدمه ای به فرش های شما وارد نشود ، باید در کنار لول کردن و بستن ریزه کاری هایی انجام دهید که میتوانید این خدمات را هم از ما درخواست کنید.

 

بسته بندی تخت خواب و سرویس خواب

بسته بندی سرویس و تخت خواب دو حالت دارد که عبارتند از تشک تخت خواب و قسمت های چوبی سرویس خواب.

برای این کار ابتدا تمام روکش ها و ملافه ها باید جدا شوند.

بعد از آن نوبت به تشک میرسد که شاید به نظر و به حرف کاری ساده باشد اما اگر به درستی انجام نشود باعث ایجاد خساراتی میشود.

 

بسته بندی وسایل شکستنی

بسته بندی وسایل شکستنی

همانطور که میدانید وسایل و ظروف شکستنی از مهم ترین و حساس ترین لوازم آشپزخانه هستند که خانم ها بسیار روی آنها حساسند و اصلا دلشان نمیخواهد در حین اسباب کشی مشکلی برای آنها پیش بیاید.

قبل از شروع این کار می بایست مکانی مناسب و دور از رفت و آمد را برای آنها انتخاب کنید. کانتر آشپزخانه و یا میز های غذاخوری گزینه های مناسبی برای این کار هستند. همچنین برای لوازمی با ابعاد بزرگ تر می توان از هال و پذیرایی استفاده کرد. 

این کار تخصصی و مهم را هم از ما بخواهید.

 

بسته بندی پیانو

بسته بندی پیانو

با توجه به اینکه پیانو از وسایل کمیاب و حساس و سنگین است و برای تمامی نوازنده ها بسیار مهم است ، بسته بندی و حمل پیانو بسیار مهم است و باید حتما توسط کادری متخصص انجام شود زیرا ممکن است با هر ضربه کوچکی آسیب ببیند

پیانو ها دارای انواع مختفی هستند که هرکدام روش  مخصوصی برای این کار برای خود را دارند که کادر مجرب شرکت ما این کار را برای انواع پیانو را به نحو احسنت انجام میدهند.

 

بسته بندی آینه و شمعدان

آینه شمعدان از وسایلی هستند که معمولا در تمام خانه های ایرانی یافت میشوند و خانواده های ایرانی علاقه زیادی به این وسایل دارند.

قبل از حمل و نقل حتما این وسایل باید کاملا از هم جدا شوند و به طور جداگانه و با روش های اصولی بسته بندی شوند و در کارتن های ضخیم قرار بگیرند تا در حین جابجایی صدمه نبینند.

 

بسته بندی ظروف چینی و کریستال

بسته بندی ظروف شکستنی به نسبت دیگر لوازم منزل به دقت بیشتری نیاز دارد. کارتن اسباب کشی برای چیزای شکستنی و استفاده از ضربه گیر ظروف در کارتن‌های حاوی لوازم چینی و حساس از اوصول مهم در زمینه ظروف شکستنی است.

در هنگام جمع آوری لوازم برای اسباب کشی و نقل مکان در نظر گرفتن یک روش مناسب و اصولی برای بسته بندی ظروف شکستنی، بسته بندی لباس در اسباب کشی، بسته بندی رختخواب در اسباب کشی و ... از اهمیت بالایی برخوردار است. طروف شکستنی باید در کارتن‌های مناسب با تجهیزات لازم برای جلوگیری از ضربه خوردن و آسیب دیدن در هنگام حمل بار قرار گیرند.

 

بسته بندی لباس

بسته بندی لباس

همه افراد ، چه آقایان و چه خانم ها روی لباس های خود حساسیت دارند و اصلا دوست ندارند در هنگام اسباب کشی و جابجایی مشکلی برای لباس هایشان پیش بیاید.

اگر شما نیز روی لباس هایتان حساس هستید میتوانید از شتاب بار این خدمات را درخواست کنید تا در کمترین زمان لباس های شما در کارتن های مخصوص لباس بسته بندی شوند.

 

بسته بندی رخت خواب

رخت خواب هم از وسایل و اسباب و اثاثیه منزل است که کاربرد های زیادی دارند و بهتر است برای اسباب کشی به صورت مرتب و تمیز بسته بندی شوند تا رد هنگام جابجایی کثیف و یا پاره نشوند.

 

بسته بندی لوازم برقی

وسایل و لوازم برقی امروزه از مهم ترین و همینطور گرانترین وسایل هر خانه ای هستند که بهتر است جابجایی آنها با احتیاط انجام شود.

همچنین علاوه بر جابجایی با دقت وسایل ، باید بسته بندی این موارد هم با دقت و طبق اصول انجام شوند.

 

بسته بندی گاوصندوق

حتما قبل از اینکه به جابجایی و حمل پیانو فکر کنید به بسته بندی پیانو فکر کرده اید.

پیانو از وسایل سنگین آهنی است که جابجایی آن کار هر کسی نیست و باید حتما توسط افراد نیرومند جابجا و توسط افراد حرفه ای بسته بندی شود که میتوانید این کار را از شرکت های باربری معتبر درخواست کنید.

بجز این خدمات ، میتوانید از خدمات حمل گاوصندوق هم استفاده کنید.

 

بسته بندی ماشین ظرفشویی

برای بسته بندی ماشین ظرفشویی که جزو لوازم برقی آشپزخانه ها محسوب می‎شود، ابتدا باید مخزن دستگاه را خالی کنید، زیرا مخزن جدا از خود دستگاه برقی بسته بندی می‎شود. بهتر است دستگاه را قبل از این کار تمیز و خشک نمایید تا کار شما بعد از جابه جایی و هنگام باز کردن اثاثیه از کارتن ها و چیدنشان راحت تر بشود . در بسته بندی ماشین ظرفشویی هم میتوانید از جباب ضربه گیر استفاده نمایید و بعد از قرار دادن دستگاه در کارتن و جعبه مورد نظر حتما از مهر و موم شدن و برچسب گذاری آن مطمئن شوید.

 

بسته بندی ماشین لباسشویی

بسته بندی ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی جز لوازم برقی هایی محسوب می‎شود که تقریبا در هر خانه ای وجود دارد و بسیار کاربردی است. از آنجایی که این دستگاه با آب و برق به صورت همزمان کار می‎کند باید هنگام کار و حمع کردن و بسته بندی آن دقت و توجه کافی بشود. اطمینان حاصل کنید که حتی یه قطره آب در ماشین لباسشویی نمانده است و بهتر است که حوله ای را درون مخزن قرار دهید تا آبی را که مانده را نیز به خود جذب کند .

 

بسته بندی اجاق گاز

حمل و بسته بندی اجاق گاز یکی از فوت و فن های اسباب کشی است.لوازم خانگی بزرگی مثل اجاق گاز و فر به منظور جلوگیری از آسیب به آن ها یا زیرسازی های کف باید با دقت جابجا شوند.هر اجاق گاز می تواند طراحی متفاوتی داشته باشد. برخی از آن ها توکار هستند و برخی در مدل های ایستاده هستند.قبل از جابجایی اجاق گاز، ایده خوبی است که با خواندن دفترچه راهنما با قسمت های مختلف آن بیشتر آشنا شوید. اگر این دفترچه را ندارید می توانید با توجه به مدل اجاق گازتان آن را در اینترنت سرچ کنید.

 

بسته بندی تلویزیون

اگر بعد از باز کردن و استفاده از تلویزیون ، کارتن مخصوص وسیله را دور انداخته اید کار درستی نکرده اید و در هنگام اسباب کشی متوجه این اشتباه میشوید.

اما باز هم نگران نباشید و بسته بندی و حمل تلویزیون منزل یا محل کار خود را به ما بسپارید و در مقصد تلویزیون را صحیح و سالم از ما تحویل بگیرید.

 

بسته بندی وسایل گران قیمت

معمولا در برخی از خانه وسایل گرانبها و عتیقه وجود دارند که برای صاحبانشان بسیار با ارزش هستند و نمیخواهند صدمه ای به آنها وارد شود.

یکی از مواردی که در اسباب کشی ها همواره استرس آن را زیاد می کند. جابه جایی و بسته بندی لوازم گرانقیمت از جمله شئ عتیقه و قدیمی است.

این کار تخصصی را هم به ما بسپارید.

 

بسته بندی مواد خوراکی و غذایی

مواد خوراکی و غذایی از مواردی هستند که خیلی فکر افراد را برای اسباب کشی مشغول میکنند.

بسته بندی این موارد باید به گونه ای باشد که در طی مسیر های طولانی یا کوتاه خراب نشوند و از بین نروند.

به همین علت بهتر است این تخصص را افراد متخصص در این زمینه بسپارید.

 

بسته بندی وسایل اداری و شرکت ها

بسته بندی وسایل شرکتی

ممکن است برای هر فردی این شرایط ایجادشود که مجبور و یا حتی با میل خودش قصد نقل مکان محل کار خود را کند و مجبور به جابجایی وسایل محل کار شود.

همانطور که میدانید تمامی وسایل محل کار و شرکت ها و ادارات و سازمان ها بسیار برای کارفرمایان مهم هستند و بهترین راه برای نگهداری صحیح و سلامت آنها این است که قبل از انتقال وسایل ، آنها را بسته بندی کرد.

همانطور که گفته شد شتاب بار دارای کادری از خانم ها و آقایان است که به طور شبانه روزی آماده ارائه این خدمات تخصصی برای لوازم اداری و شرکت ها هستند.

در صورت نیاز به این خدمات با ما تماس بگیرید.

 

بسته بندی میز و صندلی ادارات و شرکت ها

میز و صندلی اصلی ترین ، مهم ترین و کاربردی ترین وسایل و لوازم شرکت ها و ادارات و سازمان ها هستند که باید در هر محیط کاری وجود داشته باشند و همه کارفرماها باید این وسایل را برای انتقال همراه خود جابجا کنند و برایشان مهم است که صدمه نبینند و به همین علت معمولا از این خدمات برای میز و صندلی استفاده میکنند.

 

بسته بندی مبلمان ادارات و شرکت ها

بسته بندی مبلمان اداری

مبلمان هم مانند میز و صندلی ها از وسایل وکاربردی در ادارات و شرکت ها هستند و بسته بندی و جابجایی انها باید به صورت تخصصی انجام شود.

 

بسته بندی اسناد و مدارک ادارات و شرکت ها

اسناد و مدارک در هر زمینه ای بسیار مهم است و نگهداری از آنها کاری بسیار سخت است و هنگام جابجایی باید بسیار مراقب این وسایل بود.

به همین علت توصیه میکنیم این وسایل را هم در کارتن های محکم همراه با برچسب مناسب قرار دهید تا گم نشوند و سالم به مقصد برسند.

 

خرید تجهیزات و کارتن بسته بندی

بعضی مواقع است که افراد وقت کافی برای بسته بندی وسایلشان ندارند و در این مواقع بهترین کار استفاده از خدمات شرکت های باربری معتبر است.

اما بعضی مواقع هم افراد وقت این کار را دارند اما تجهیزات و کارتن های بسته بندی را ندارند که اگر در این شرایط قرار دارید ، این وسایل مخصوص را از ما با قیمت مناسب بخرید.

 

قیمت بسته بندی وسایل منزل

جدول قیمت بسته بندی بار
بسته بندی با کارتن همراه با 4 عدد تسمه 20 هزار تومان
بسته بندی کامل فقط با سلفون 25 هزار تومان
بسته بندی با نایلون حبابدار و سلفون کشی 30 هزار تومان
بسته بندی کالکسه کودک با سلفون 30 هزار تومان
بسته بندی ویلچر فقط با سلفون 35 هزار تومان
بسته بندی کوله پشتی با سبفون 10 هزار تومان

 

قیمت بسته بندی باربری
قیمت هر عدد تسمه کشی 5 هزار تومان
قیمت یونولیت 30 هزار تومان
قیمت هر متر نایلون حبابدار 10 هزار تومان

 

قیمت بسته بندی وسایل شرکت

قیمت بسته بندی وسایل ادارات و شرکت ها نیز مانند مورد بالا محاسبه میشود و بستگی به مقدار و نوع وسایل و اهمیت آنها دارد.

 

سوالات متداول

1 . نحوه بسته بندی اثاثیه منزل به چه صورت می باشد؟

کلیه لوازم داخل منزل با در نظر گرفتن عواملی از قبیل ابعاد ، نوع و جنس آن وسیله و شرایط حمل و نقل پیش رو با لوازم و متریال تخصصی بسته بندی می شود .

2 . هزینه ای که از سمت کارشناسان اعلام می شود شامل چه مواردی می باشد؟

هزینه اعلامی از سمت کارشناس شامل هزینه لوازم و متریال بسته بندی به همراه نیروی متخصص جهت انجام می باشد .

3 . هزینه بسته بندی اثاثیه منزل چقدر می باشد؟

هزینه این خدمات توسط کارشناس اعزامی از سمت شرکت به صورت دقیق برآورد می شود .

 

باربری مناطق شمال تهران : باربری فرحزاد ، باربری ولنجک ، باربری داوودیه ، باربری محمودیه ، باربری سوهانک ، باربری قلهک ، باربری الهیه ، باربری نیاوران ، باربری زعفرانیه ، باربری سعادت آباد ، باربری نیاوران ، باربری تجریش و ...

باربری مناطق غرب تهران : باربری شهران ، باربری فردوس ، باربری جنت آباد ، باربری شهر زیبا ، باربری شهرک اکباتان ، باربری تهرانسر ، باربری آزادی ، باربری چیتگر ، باربری پونک ، باربری صادقیه و ...