باربری تلفنی در تمام نقاط جماران | خدمات تخصصی اسباب کشی و باربری

 1. شمال تهران
 2. باربری جماران
باربری جماران

شتاب بار یکی از بهترین و معتبر ترین شرکت های باربری در جماران است که خدمات بسته بندی ، جابجایی و چیدمان تمامی وسایل بزرگ و کوچک منزل و محل کار را با قیمت مناسب و ضمانت و بیمه نامه ارائه میدهد.

جماران یکی دیگر از مناطق تهران است که تحت پوشش باربری شتاب بار است که تمامی خدمات باربری و اتوبار را برای اسباب کشی و حمل اسباب و اثاثیه منزل انجام میدهد.

 

شرکت باربری شتاب بار تهران

شرکت باربری شتاب بار با بیش از 10 سال سابقه و تجربه درخشان امروزه آماده ارائه خدمات باربری و حمل بار در بیشتر مناطق و نواحی تهران بزرگ.

بهترین اتوبار باید دارای چندین سال تجربه و تخصص در این زمینه باشد تا بتواند به راحتی و به صورت حرفه ای از مرحله اول تا آخرین مرحله اسباب کشی ، شما را همراهی کند تا بتوانید حمل و جابجایی وسایل منزل را بدون هیچ درد سر و مشکلی ازمبدا به مقصد برسانید.

 

شرکت باربری در جماران

باربری جماران

باربری و اتوبار جماران ما همراه 30% تخفیف در ارائه و انجام صفر تا صد مراحل اسباب کشی و جابجایی شما در تمامی محدوده های شمال و شمال و ... تهران.

برای استفاده از خدمات ما میتوانید تعداد کارگران مورد نیاز باربری ، نوع وسیله نقلیه برای حمل و نقل اسباب و دیگر مواردی که وجود دارد را تعیین کنید تا بتوانیم تمامی نیاز های شما را بر آورده کنیم تا رضایت شما را جلب کنیم.

 

بسته بندی وسایل

خدمات بسته بندی وسایل منزل از بخش های حساس و مهم باربری و حمل وسایل است که توسط معدود شرکت های باربری معتبر انجام میشود زیرا این خدمات باید توسط تجهیزات و لوازم بسته بندی مخصوص و با کیفیت به صورت حرفه ای و توسط افراد کاربلد و حرفه ای انجام شود.

همچنین لازم به ذکر است که شرکت ما از معدود شرکت های باربری است که تمامی خدمات حمل و جابجایی وسایل و لوازم منزل را به صورت شبانه روزی انجام میدهد یعنی دارای کادر و اعضای شیفت شب و شیفت روز هستیم تا در تمامی ساعات شبانه روز خدمات باربری را به همشهریان عزیز ارائه دهید.

اگر وقت کافی برای بسته بندی اصولی وسایل ندارید میتوانید از خدمات ما استفاده کنید ، اما اگر وقت کافی دارید و نمیدانید با چه وسایلی باید بسته بندی لوازم منزل و ادارات را انجام دهید ، وسایل و تجهیزات و کارتن های بسته بندی را از ما خریداری کنید و نگران چیزی نباشید.

 

خدمات باربری و اتوبار در جماران

 • ارائه مشاوره رایگان
 • کادری مجرب و با اخلاق
 • ارسال کارشناس حضوری
 • استفاده از انواع خودرو مناسب اسباب کشی ( خاور ، کامیون ، نیسان ، وانت )
 • بسته بندی وسایل و اثاثیه منزل توسط یک تیم متخصص
 • باربری به شهرستان ها
 • ارائه بارنامه و بیمه رایگان
 • ارسال کارگر خالی
 • ارسال خودرو های با کیفیت عالی و موکت بندی شده به همراه تعدادی زیاد پتو
 • استفاده از راننده های با تجربه که به تمام مناطق آشنایی کامل دارند.
 • حمل و جابجایی یخچال ساید بای ساید
 • حمل و جابجایی پیانو
 • حمل و جابجایی گاوصندوق

 

حمل وسایل سنگین

حمل وسایل سنگین در جماران

از اصلی ترین و پر درخواست ترین خدمات شرکت ما حمل و جابجایی گاوصندوق ، حمل و جابجایی پیانو و همچنین حمل و جابجایی یخچال ساید بای ساید و بسته بندی آنها است که توسط کارگران نیرومند باربری و وسایل نقلیه و ماشین های باربری مسقف و موکت کاری شده انجام میشوند.

باربری و اتوبار ما توسط مجرب ترین و با تجربه ترین افراد و کادر حرفه ای مدیریت میشود و همچنین برای هر کدام از خدمات بسته بندی وسایل منزل و محل کار ، جابجایی وسایل منزل و محل کار و چیدمان آنها و همچنین برای استفاده از کارگر خالی ، دارای کادر و افرادی جداگانه هستیم که همه افراد در زمینه و حرفه خود متخصص و با تجربه هستند و با دلسوزی و دقت خدمات را ارائه میدهند.

 

حمل یخچال ساید بای ساید

باربری شتاب بار یکی از بهترین باربری های اتحادیه تهران است که هم دارای وسایل نقلیه کوچک و بزرگ و مسقف و موکت کاری شده میباشد که هم خودرو ها و هم کارگران را در اختیار شما قرار میدهد تا بتوانید به صورت تخصصی یخچال ساید را انتقال دهید و جابجا کنید.

 

حمل گاوصندوق

مدیران و کارفرما ها و کارخانه دارای و افراد زیاد دیگری هستند که پول های خود را در گاوصندوق نگه میدارند و برخی مواقع مجبورند گاوصندوق خودر ا جابجا کنند و نیاز به وانت بار یا نیسان بار همراه با کاگر خالی نیاز دارند که اگر شما هم به این خدمات نیاز دارید میتوانید با ما تماس بگیرید.

 

حمل پیانو

آموزشگاه های موسیقی و خانواده های زیادی هم هستند که میخواهند جابجایی انجام دهند و نیاز به خدمات بسته بندی تخصصی و جابجایی حرفه ای پیانو دارند.

اگر به این خدمات نیاز دارید بدون شک و تردید میتوانید از خدمات ویژه همراه با ضمانت نامه و بیمه نامه استفاده کنید.

 

باربری شتاب بار یکی از بهترین و معتبر ترین باربری های اتحادیه تهران است که دارای تمامی وسایل نقلیه مسقف و مجهز و موکت کاری شده میباشد که از جمله این ماشین ها عبارتند از : کامیون باربری ، تریلی باربری ، خاور باربری ، نیسان بار ، وانت بار که میتوانید فقط با یک تماس این وسایل نقلیه را در تمامی نقاط در اختیار داشته باشید.

 

وانت بار و نیسان بار جماران

علاوه بر ارائه خدمات اتوبار جماران ، همچنین میتوانید در صورت نیاز برای جابجایی و حمل خرده بار هم از خدمات نیسان بار و وانت بار شرکت ما همراه با کارگر خالی استفاده کنید.

وقتی که شما برای سفارش و درخواست خدمات با ما تماس میگیرید ، تمامی افراد مورد نیاز و ماشین ها و لوازم در کمترین زمان در محل حاضر میشوند.

در صورت نیاز به وانت بار جماران، نیسان بار آریاشهر، وانت بار کاشانی ، نیسان بار جماران ، وانت بار جماران و دیگر مناطق تهران می توانید به وانت بار و نیسان بار شرکت ما اعتماد کنید و از خدمات جابجایی و حمل بار با بهترین و ایده آل ترین شرایط لذت ببرید.

 

برای استفاده از خدمات حمل وسایل منزل ، حمل یخچال ، حمل مبلمان ، حمل وسایل اداری ، حمل وسایل تجاری ، حمل خرده بار ، حمل میز و صندلی اداره و انواع بار های بزرگ و کوچک و خرده بار در شمال و جنوب و شرق و شمال کل تهران با ما تماس بگیرید.

 

حمل بار به شهرستان

باربری تهران به شهرستان

همچنین اگر قصد اسباب کشی و حمل بار به شهرستان و ارسال و حمل بار به نقاط مختلف ایران را دارید میتوانید برای استفاده از خدمات باربری ، وانت بار یا نیسان بار با ما تماس بگیرید تا بهترین و سالم ترین وسایل نقلیه همراه با رانندگان با تجربه و راه بلد را در اختیار شما قرار دهیم.

اسباب کشی درون شهری یا برون شهری از امور پر استرس برای همه افراد میباشد و به همین دلیل پیشنهاد میکنیم ریز و درشت اسباب کشی و باربری و اتوبار را به کارکنان حرفه ای ، وسایل نقلیه مجهز و یا وانت بار و نیسان بار ما بسپارید.

 

مزایا شرکت باربری شتاب بار

 1. کیفیت بالا در بسته بندی تخصصی
 2. کادری از کارکنان حرفه و با تجربه و خوش اخلاق
 3. وسایل نقلیه مناسب و مجهز و رانندگانی کاربلد
 4. ارائه خدمات در تمامی روز های سال(24 ساعته)
 5. عضویت در اتحادیه
 6. انتقاد پذیر بودن
 7. سرعت و کیفیت بالا در ارائه خدمات
 8. بیمه نامه رایگان برای تمامی بار ها
 9. قیمت های مناسب و منصفانه

 

حمل جهیزیه عروس

وانت بار و نیسان بار جماران

باربری ما آماده ارائه خدمات باربری VIP نیز برای حمل جهیزیه عروس و دیگر وسایل و لوازم مخصوص و عتیقه میباشد که دارای حساسیت و دقت بیشتری میباشند.

هدف ما ارائه بهترین خدمات برای شماست تا بتوانید یک اسباب کشی آسان و باربری راحت را با قیمت های مناسب و کیفیت بالا و رضایت کامل را با تجربه کند.

 

شما عزیزان میتوانید در سایر مناطق تهران هم از تمامی خدمات ما که با آنها آشنا شدید در کمترین زمان و بالاترین کیفیت استفاده کنید.در تعیین و مشخص کردن قیمت باربری ، مواردی مانند فاصله میانه مبدا و مقصد ، تعداد نیروی انسانی مورد نیاز ، شرایط طبقاتی مبدا و مقصد و همچنین دیگر خدمات مورد استفاده مانند بسته بندی وسایل و چیدمان وسایل و ... در قیمت تاثیر گذارند.

همچنین میتوانید هم به صورت حضوری و هم به صورت تلفنی در هر منطقه و محدوده ای که هستید درخواست خدمات نسبت به نیاز های خود داشته باشید تا ما با ارائه سریع خدمات توسط افراد خوش اخلاق و آموزش دیده و کاربلد بتوانیم رضایت و خرسندی شما را جلب کنیم.

 


هزینه و قیمت خدمات باربری و اتوبار

لیست قیمت باربری تهران
قیمت خاور برای یک ساعت   50 هزارتومان (یک سوم هزینه اولیه)
نیسان برای یک ساعت   30 هزارتومان (یک دوم هزینه اولیه)
وانت یک ساعت  20 هزارتومان (یک دوم هزینه اولیه)
دستمزد کارگر برای یک ساعت  یک سوم هزینه اولیه
دستمزد اضافی کارگر برای طبقه اول به بالا
فاصله از محل تخلیه برای هر 10 متر بیشتر 20 هزارتومان

 

سوالات متداول

1 . آیا شما بار ها و وسایل را بیمه هم میکنید؟

بله ما برای ارائه خدمات بار نامه ، بیمه نامه و ضمانت نامه را قبل از جابجایی به مشتریان ارائه میدهیم.

2 . باربری از تهران به کدام نقاط کشور را انجام میدهید؟

ما خدمات باربری و اتوبار را از تهران به تمامی نقاط کشور از شمال تا جنوب و از شرق تا شمال را در کمترین زمان و با کیفیت بالا ارائه میدهیم.

3 . آیا باربری شتاب بار مطمئن و معتبر است؟

شرکت ما یکی از بهترین و معتبر ترین باربری های اتحادیه تهران است که توانسته مشتریان زیادی در زمینه خدمات باربری جذب کند و رضایت تمامی آنها را جلب کند.