حمل و انتقال گاوصندوق | جا به جایی گاو صندوق سنگین در تهران و کرج

  1. حمل گاوصندوق
حمل گاوصندوق

حمل گاوصندوق را کادر نیرومند و با تجربه شتاب بار بخواهید زیرا گاوصندوق از وسایل سنگین و با ارزش است که برای جابجایی باید به درستی بسته بندی شود و با روش های اصولی هم جابجا و حمل شود

همانطور که میدانید حمل و نقل وسایل سنگین مثل گاوصندوق ، یخچال ساید و برخی وسایل برقی در هنگام اسباب کشی کاری بسیار شوار است و هر کسی از عهده انجام این کار بر نمی آید.

این کار باید توسط افراد آموزش و تعلیم دیده انجام شود تا صدمه ای به وسیله وارد نشود ، پس میتوانید این خدمات را به کادر مجرب و نیرومند ما بسپارید.

 

حمل گاوصندوق

وزن بالای تمامی گاوصندوق ها باعث میشود تا حمل و جابجایی آنها به یک معضل بزرگ برای اسباب کشی تبدیل شود.

شاید سعی بر بلند کردن و جابجایی گاو صندوق با آشنایان و اطرافیان کرده باشید اما اصلا کار درستی نیست و ممکن است خساراتی برای شما داشته باشد و به همین علت باید از افراد آموزش دیده و کاربلد برای این کار استفاده کنید.

اگر قصد انجام این امر را دارید میتوانید با ما تماس بگیرید تا هم از خدمات وانت بار و یا نیسان بار ما همراه با کارگر خالی استفاده کنید و هم اگر اینکه وسیله نقلیه دارید ، میتوانید درخوسات کارگر خالی کنید.

 

جابجایی گاوصندوق

حمل گاوصندوق

تمامی گاوصندوق های بزرگ و کوچک بسیار سنگین هستند و برای حمل و نقل آنها باید از افرادی که دارای دانش و مهارت و همچنین تجربه کافی در این زمینه هستند استفاده کرد تا گاونصدوق به صورت ایمن و مورد اطمینان به مقصد انتقل یابد.

اگر شما هم گاوصندوقی در منزل یا محل کار خود دارید و قصد جابجایی آن را دارید ، خودسرانه عمل نکنید و از شرکت های باربری معتبر درخواست کنید.

مثلا شرکت باربری شتاب بار علاوه بر اینکه دارای افراد کاربلد و با تجربه برای این کار است ، همچنین دارای وسایل چرخدار است که مخصوص حمل و نقل مطمئن وسایل سنگین به صورت مطمئن و بدون مشکل است که این خدمات را به بهترین شکل برای شما انجام میدهند.

 

حمل و نقل گاوصندوق

گاوصندوق از وسایل سنگین یا اصطلاحا بد حمل میباشد که حمل و نقل آنها کاری حساس است و نیاز به مهارت و اطلاعات کافی دارد و کسی که دارای این شرایط نیست اصلا هیچ اقدامی حتی برای تکان دادن این وسیله سنگین نکند.

اینجاست که تخصص و مهارت کادر باربری شتاب بار به کمک شما می آید و به راحتی همراه با افراد متخصص و وسایل مخصوص جابجایی و همچنین وانت بار و نیسان بار یا کارگر خالی صفر تا صد حمل و نقل را برای شما انجام میدهد.

 

انتقال گاوصندوق

همانطور که اطلاع دارید گاوصندوق از جمله وسایل سنگینی است که اجازه حمل و انتقال آن با آسانسور یا پله های برقی ندارید.پس برای انتقال این وسیله بزرگ به طبقات بالا باید چه کرد؟

در این شرایط کارشناسان ما در شتاب بار با کوله باری از تجربه در زمینه جابجایی گاو صندوق در تهران در خدمت شما هستند.

 

بسته بندی گاوصندوق

بسته بندی گاوصندوق

ممکن است برایتان این اتفاق افتاده باشد که در اسباب کشی و جابجایی و نقل مکان های قبلی وسایل حساس و مهمتان صدمه دیده باشند.

از آنجایی که گاوصندوق از جمله وسایل گران و با ارزش است ، صاحبان آنها اصلا نمیخواهند این وسیله آسیب ببیند.

به همین علت ما خدمات بسته بندی گاوصندوق که زیر مجموعه خدمات بسته بندی وسایل است را برای ساکنان تهران و کرج را به بهترین شکل همراه با تجهیزات بسته بندی ارائه میدهیم.

 

حمل گاوصندوق کاوه

کاوه یکی از برند ها و مارک های معروف و معتبر گاوصندوق میباشد که بسیار هم حساس هستند.

اگر قصد حمل گاو صندوق کاوه را دارید میتوانید با کارشناسان و مشاوران ما در این زمینه صحبت کنید و اطلاعات مورد نیاز را دریافت کنید.

در صورت سفارش و درخواست ، کارکنان شتاب بار در کمترین زمان در محل حضور پیدا میکنند و خدمات را با قیمت مناسب ارائه میدهند.

 

طریقه حمل گاوصندوق

به طور کلی دو مدل گاوصندوق سبک و گاوصندوق سنگین وجود دارد که نوع اول توسط دو یا سه فرد با مهرات انجام میشود و نوع دوم بهتر است توسط چرخ های مخصوص جابجایی به صورت مطمئن و بدون آسیب به فرد یا گاوصندوق انجام شود.

 

کارگر برای حمل و جا به جایی گاوصندوق

جابجایی گاوصندوق

افرادی هستند که برای این کار دارای وسایل نقلیه مناسب مانند نیسان یا وانت هستند که این افراد برای این کار به کارگر خالی برای انتقال گاو صندوق دارند و بخی افراد که دارای وسیله نقلیه نیستند میتوانند از خدمات وانت بار و نیسان بار و همچنین کارگر خالی باربری ما استفاده کنند.

 

هزینه حمل و جابجایی گاوصندوق

نوع خدمت نوع بار وزن (کیلوگرم) طبقه مبدا طبقه مقصد _
تعرفه حمل گاوصندوق نسوز ۱۵۰ ۴ همکف ۳۸۰۰۰۰
نرخ مصوب جابجایی گاوصندوق ۱۵۰ ۴ ۱ ۳۹۰۰۰۰
هزینه حمل تخصصی گاوصندوق ۱۵۰ ۴ ۲ ۴۰۰۰۰۰
دستمزد کارگر متخصص حمل گاوصندوق ۱۵۰ ۴ ۳ ۴۱۰۰۰۰
تعرفه مصوب جابجایی گاوصندوق ۱۵۰ ۴ ۴ ۴۲۰۰۰۰
هزینه جابجایی گاوصندوق ۱۵۰ ۴ ۵ ۴۳۰۰۰۰
نرخ مصوب جابجایی گاوصندوق ۱۵۰ ۴ ۶ ۴۴۰۰۰۰
هزینه حمل تخصصی گاوصندوق ۱۵۰ ۴ ۷ ۴۵۰۰۰۰
دستمزد کارگر متخصص حمل گاوصندوق ۱۵۰ ۴ ۸ ۴۶۰۰۰۰

 

حمل یخچال ساید بای ساید

یخچال ساید بای ساید از اصلی ترین و حساس ترین و همینطور با ارزش ترین وسایل هر خانه است که با این شرایط گرانی ها ، بسیار برای افراد مهم شده است و در هنگام اسباب کشی و جابجایی هیچکس نمیخواهد که این وسیله آسیب و خط و خشی ببیند.

به همین علت میتوانید از کارگر حمل یخچال ساید و یا نیسان بار و وانت بار شرکت باربری شتاب بار استفاده کنید.

 

حمل پیانو

حمل و جابجایی پیانو یک امر تخصصی است که افراد کاربلد باید این کار را انجام دهند زیرا این وسیله بسیار حساس و آسیب پذیر است و هزینه تعمیر ، ترمیم و یا خرید آن بسیار بالا است و بهتر است برای انتقال این وسیله از شرکت باربری مطمئن استفاده کنید.

 

باربری مناطق شمال تهران : باربری فرحزاد ، باربری ولنجک ، باربری داوودیه ، باربری محمودیه ، باربری سوهانک ، باربری قلهک ، باربری الهیه ، باربری نیاوران ، باربری زعفرانیه ، باربری سعادت آباد ، باربری نیاوران ، باربری تجریش و ...

باربری مناطق غرب تهران : باربری شهران ، باربری فردوس ، باربری جنت آباد ، باربری شهر زیبا ، باربری شهرک اکباتان ، باربری تهرانسر ، باربری آزادی ، باربری چیتگر ، باربری پونک ، باربری صادقیه و ...