هزینه حمل یخچال ساید از راه پله باریک و پهن | کارگر خالی + وانت بار

  1. حمل یخچال ساید بای ساید
حمل یخچال ساید بای ساید

یخچال ساید بای ساید از وسایل سنگین و با ارزش منزل است که بسته بندی و حمل و جابجایی آن نیاز به تخصص و مهارت و تجربه و همچنین وسایل نقلیه مناسب دارد که باربری شتاب بار این خدمات را تضمینی ارائه میدهد

یخچال و فریزر از اصلی ترین و واجب ترین وسایل هر خانه و خانواده ای است.

همینطور اسباب کشی هم از کار هایی است که بالاخره هر کسی حداقل یکبار در زندگی اش باید انجام دهد.

پس حمل و جابجایی یخچال مخصوصا یخچال ساید در هر اسباب کشی ای بسیار مهم است و باد حتما توسط فردی که دارای مهارت و تجربه است و همچنین همراه با تجهیزات مانند چرخ های حمل بار و به صورت تخصصی انجام شود.

باربری شتاب بار آماده ارائه این خدمات به صورت تخصصی است.

 

حمل یخچال ساید بای ساید

حمل یخچال ساید در اساب کشی دارای اهمیت بالایی است و حتما باید به صورت حرفه ای و با دقت انجام شود زیرا امروزه از وسایل با ارزش و گران قیمت محسوب میشود.

برخی ساختمان ها دارای راه پله های باریک و برخی دارای راه پله های پهن هستند که جابجایی یخچال ساید از هر کدام از این ساختمان ها نیاز به حرفه و مهارت خاصی دارد و باید توسط افرادی زبردست و کاربلد انجام شود تا خسارت به یخچال وارد نشود.

مثلا برای عبور از راه پله های باریک ، نیاز است که دو درب یخچال ساید باز شوند و به همین علت توصیه میکنیم برای این کار تکنسین فنی یا نصاب شرکت یخچال شما در محل حضور داشته باشد.

این خدمات جزو حمل وسایل سنگین است که افراد معمولی نباید این کار را انجام دهند و بهتر است که از خدمات شرکت های باربری معتبر استفاده کنید.

این نوع خدمات نسبت به نوع بسته بندی یخچال ، اندازه راه پله و همچنین تعداد طبقات ارائه میشود که میتواند در اهمیت و دقت انجام تاثیر داشته باشد.

معمولا کارگرانی که این کار را انجام میدهند به این کار مسلط هستند اما خودتان هم باید حواستان باشد که هیچ قسمتی از یخچال به دیوار یا نرده یا چیزی برخورد نکند چون خسارات سنگینی دارد.

 

جابجایی یخچال ساید

حمل یخچال ساید

شرکت باربری شتاب بار از شرکت های معبتر در زمینه اسباب کشی و حمل و نقل در تهران میباشد که خدمات جابجایی یخچال ساید بای ساید را به بهترین شکل انجام میدهد.

همچنین اگر قصد اسباب کشی ندارید و فقط میخواهید یخچال ساید را انتقال دهید میتوانید از خدمات کارگر خالی و یا کارگر خالی همراه با وانت بار و نیسان بار برای جابجایی استفاده کنید که تمامی کارگران ما در این زمنیه هم از چرخ های حمل بار و هم از کمربند های مخصوص انتقال یخچال استفاده میکنند که این کار اطمینان و اعتماد و کیفیت را افزایش میدهد.

پس اگر قصد جابجایی وسایل سنگین مانند یخچال ساید را دارید و میخواهید این کار به نحوی انجام شود که هیچ مشکلی برای یخچال بوجود نیاید و آسیبی نبیند ، با ما تماس بگیرید.

حمل وسایل بزرگ و سنگین در راه پله های طولانی و راه روهای تنگ و باریک  به تخصص و به کار بردن یک سری اصول و تکنیک نیازمند است.

خط و خش های روی یخچال از رایج ترین مشکلات حمل این وسیله سنگین هستند ، به همین دلیل کارکنان ما آموزش های لازم را دیده اند و در انجام اسباب کشی و جابجایی اسباب و اثاثیه ، در مورد این یخچال ها دقت بیشتری به خرج میدهند تا رضایت کامل شما را دریافت کنند.

همچنین هم برای حمل و هم برای قرار دادن یخچال در وسیله نقلیه از پتو و فوم های مخصوص استفاده میکنند تا هیچ مشکلی پیش نیاید.

نکته مهم در اسباب کشی اسن است که بهتر است کمیت را فدای کیفیت کنید و از بهترین شرکت باربری و بهترین کارگران مخصوص حمل یخچال ساید استفاده کنید.

 

کارگر حمل یخچال ساید بای ساید

همانطور که میدانید جابجایی وسایل سنگینی از جمله یخچال ساید بای ساید کار افراد معمولی نیست حتی اگر تعداد افراد زیاد باشد و این کار ممکن است خسارات جانی و مالی زیادی همراه داشته باشد.

پس هیچگاه سعی نکنید که خودتان به کمک اطرافیان همچین کار تخصصی و دشواری را انجام دهید حتی اگر قرار است آن را به فاصله یا طبقات کمی انتقال دهید.

کارگر حمل ساید افراد با توانایی بدنی بالا می باشند که از تخصص کافی برای حمل انواع بخچال ساید برخوردارند. کارگر حمل ساید معمولا توسط شرکت های باربری آموزش دیده اند، از این رو همواره توصیه می شود اگر قصد جابه جایی یخچال ساید خود را دارید حتما با شرکت های باربری مناسب تماس بگیرید تا آن ها خود کارگر مناسب را ارسال کنند.

به همین علت ما در باربری شتاب کادری از افراد نیرومند و آموزش دیده داریم که این خدمات را به صورت تخصصی و فوق حرفه ای همراه با تجهیزات برای شما انجام میدهند و برای درخواست این خدمات فقط کافیست با ما تماس بگیرید.

 

قیمت دستمزد و کارگر حمل یخچال ساید بای ساید

ما از نشر قیمت ها میتوانیم کاملا و بدون شک و تردید بگوییم که یکی از منصف ترین و ارزانترین باربری های تهران هستیم که خدمات را ارائه میدهیم.

مبلغ جابجایی کارگر به ازای ۳ ساعت برابر ۴۰٫۰۰۰ تومان و به ازای حمل و جابجایی یخچال ساید بای ساید  هر طبقه ۱۰ هزار تومن دریافت خواهد شد .اما اگر جدیدا یخچال ساید بای ساید خریداری کرده اید ( مبارکتون باشه ) دستمزد کارگر برای حمل تا طبقه ۴ برابر ۴۰٫۰۰۰ تومان و بعد از طبقه ۴ ، ۱۰ هزار تومن اضافه خواهد شد .

 

وانت بار و نیسان بار حمل یخچال ساید بای ساید

در بین تعداد بالای افرادی که قصد جابجایی این وسیله را دارند افرادی هستند که خودشان یا اطرافیانشان وسیله نقلیه مناسب مانند نیسان یا وانت دارند که در این شرایط برای حمل و نقل یخچال ساید فقط به دنبال کارگر مخصوص در این زمینه هستند که در بالا گفته شد.

اما تعدادی زیادی هم هستند دارای وسیله نقلیه نیستند و این افراد باید هم وسیله و هم کارگر اجاره کنند.

ما در شتاب بار خدمات نیسان بار و وانت بار هم برای این کار داریم که میتوانید در کنار اجاره کارگر این وسیله ها را هم اجاره کنید تا با ضمانت وسیله از مبدا به مقصد انتقال یابد.

 

بسته بندی یخچال ساید

بسته بندی این وسیله بزرگ و حساس و با ارزش از خدمات بسته بندی وسایل شرکت باربری ما است اما مانند وسایل دیگر نیست زیرا دارای وزن زیادی است و همچنین هر خط و خشی روی یخچال از ارزش آن کم میکند پس بهتر است از تجهیزات بسته بندی مخصوص استفاده کنید و یا برای این کار با ما تماس بگیرید تا کادر مجرب بسته بندی را برای شما ارسال کنیم و دیگر نگران هیچ مشکلی نباشید.

 

انتقال یخچال ساید

انتقال یخچال ساید

حتما میدانید که انجام این کار نیاز به دقت، ذکاوت و فراست بسیار دارد و البته از داشتن زور بازو هم نمیشود گذشت.

حفظ امنیت و سلامت وسایل سنگین در هنگام جابجایی اسباب اهمیت زیادی دارد مخصوصا اگر وسیله مورد نظر یخچال ساید یا وسیله سنگینی باشد و مسیر طولانی و راه پله هم طولانی و باریک باشد.

مخصوصا در این شرایط که کمتر کسی میتواند به راحتی این وسایل گرانبها را خریداری یا تعمیر و ترمیم کند.

شما میتوانید از خدمات باربری شتاب بار استفاده کنید و یخچال ساید را به هر جای ایران که میخواهید انتقال دهید و همچنین لازم به ذکر است که این خدمات همراه با ضمانت نامه و بیمه نامه ارائه میشود.

در هنگام منتقل کردن دستگاه به ماشین هم به وسیله چند نفر که تعدادی برای بلند کردن، تعداد برای دریافت داخل ماشین و یک نفر هم جهت مراقبت و نیفتادن یخچال نیاز دارید.

 

حمل ساید بای ساید به شهرستان

افرادی هم هستند که یخچال ساید نو و یا دست دوم را در تهران یا کرج خریداری میکنند و قصد انتقال و حمل آن به شهرستان را دارند.

ما در شتاب بار انواع وسیله نقلیه مسقف و مجهز مانند وانت بار و نیسان بار همراه با کارگز ها و رانندگان حرفه ای و متخصص داریم که این خدمات را ارائه میدهند.

همچنین این خدمات هم دارای بیمه رسمی و کتبی هستند تا خیالتان کاملا راحت باشد.

 

حمل و نقل یخچال ساید توسط شرکت باربری

اتوبار و باربری شتاب بار یک شرکت معتبر در زمینه حمل و نقل اسباب و اثاثیه و اسباب کشی میباشد که خدمات خود را زیر نظر اتحادیه باربری تهران ارائه میدهد و امروزه به دلیل درخواست های مکرر افراد ، خدمات حمل و نقل یخچال ساید را در لیست خدمات خود قرار داده.

ما داراای افرادی نیرومند و حرفه ای و همچنین دلسوز و خوش اخلاق هستیم که تمامی خدمات بسته بندی و جابجایی را برای شما به بهترین شکل انجام میدهند.

پیشنهاد شرکت باربری تهران این است که قبل از اینکه ساید بای ساید را جابجا کنید آنرا با اصول و ضوابط خاص خود بسته بندی کنید ، باربری و اتوبار تهران خدمات بسته بندی را به صورت تخصصی و به سبک کشورهای اروپایی به روش استرچ رپ و بابل رپ انجام خواهند داد ، این باربری مفتخر است که در کنار شما باشد تا حمل بار های شما را به نحو احسنت انجام دهد.

 

قیمت حمل یخچال ساید بای ساید

قیمت حمل یخچال ساید بای ساید

برای حمل یخچال ساید به ازاء هر طبقه ۱۰ هزار تومان دریافت خواهد شد.

اما اگر به تازگی یخچال ساید بای ساید خریده اید و قصد دارید آن را به منزل خود حمل کنید در این صورت دستمزد پایه کارگر  ۵۰ هزار تومان به ازاء حمل آن تا طبقه چهارم خواهد بود.

از طبقه ۴ به بعد ، برای هر طبقه مبلغ ۱۰ هزار تومان دیگر دریافت می شود.

به طور مثال برای حمل یخچال ساید به طبقه ۶ ام یک خانه ، حداقل ۲ کارگر نیاز است.

دستمزد پایه هر کارگر تا طبقه ۴ : ۵۰ هزار تومان

به ازاء ۲ طبقه اضافه : ۲۰ هزار تومان

بنابراین دستمزد هر کارگر ۷۰ هزار تومان و برای دو نفر ۱۴۰ هزار تومان خواهد بود.

همچنین در این حالت که کارگر برای حمل بار جزیی فرستاده می شود کرایه آژانس برای ارسال کارگر نیز جداگانه دریافت خواهد شد.

 

حمل گاوصندوق

گاوصندوق هم از دیگر وسایل سنگین و حساس است که بسته بندی آن و مهم تر از آن ، جابجایی این وسیله کاری سخت و دشوار است که نیاز به تخصص و مهارت و تجهیزاتی اعم از چرخ حمل بار میباشد که شرکت های باربری این خدمات را به صورت تخصصی و به نحو احسنت ارائه میدهند.

 

حمل پیانو

حمل و جابجایی پیانو هم یکی دیگر از اصلی ترین و حساس ترین خدمات باربری شتاب بار است که همراه با کارگر مخصوص و نیسان بار و وانت بار و همچنین همراه با ضمانت و بیمه خدمت تمامی اهالی تهران ارائه میشود.

 

باربری مناطق شمال تهران : باربری فرحزاد ، باربری ولنجک ، باربری داوودیه ، باربری محمودیه ، باربری سوهانک ، باربری قلهک ، باربری الهیه ، باربری نیاوران ، باربری زعفرانیه ، باربری سعادت آباد ، باربری نیاوران ، باربری تجریش و ...

باربری مناطق غرب تهران : باربری شهران ، باربری فردوس ، باربری جنت آباد ، باربری شهر زیبا ، باربری شهرک اکباتان ، باربری تهرانسر ، باربری آزادی ، باربری چیتگر ، باربری پونک ، باربری صادقیه و ...